aktualizováno: 02.01.2021 08:56:38 

Český rybářský svaz - mistní organizace Pelhřimov

  Metoda bagr  
napsal(a):: Koci
IP: 217.75.---.--- 
datum: 20.09.2010 06:17:55

Mám dotaz co to znamená lov na pstruhovém revíru Bagr.Děkuji za odpověd.

  Re: Metoda bagr  
napsal(a):: pedroš
IP: 88.103.---.--- 
datum: 10.12.2011 23:28:57

Reakce na příspěvek od "Koci"Metoda bagr
Mám dotaz co to znamená lov na pstruhovém revíru Bagr.Děkuji za odpověd.
Tak pročítám staré příspěvky a zjišťuji,že se nikdo neobtěžuje na ně reagovat natož odpovědět,což se mi vůbec nelíbí a možná nejenom mně,ale i jiným rybářům.Hlavně,že se zase zvýší ceny povolenek. Myslím,že by se mělo začít brzdit a začít snižovat stavy aparátníků na ÚV.Mám dojem,že je jich tam už přehršle tj.(MOC).Za připomínky dík , pedroš.

  metoda bagr  
napsal(a):: admin
IP: 213.226.---.--- 
datum: 16.12.2013 16:12:06

Dobrý den.

Myslím si, že není vhodné popisovat tento zakázaný způsob lovu na internetu. Rybářský řád stanovuje povolené způsoby lovu, kterými lze na vodách pstruhových lovit. Metoda "bagr" mezi nimi není.

Mo ČRS Pelhřimov

  Re: Metoda bagr  
napsal(a):: pedroš
IP: 88.103.---.--- 
datum: 24.02.2014 00:07:22

Reakce na příspěvek od "Koci"Metoda bagr
Mám dotaz co to znamená lov na pstruhovém revíru Bagr.Děkuji za odpověd.
Ahoj,také jsem vznesl dotaz na způsob lovu metodou BAGR a bylo mi což jsi možná četl zděleno.( Nevím,který chytrák z MO Pelhřimov to napsal)Myslím si, že není vhodné popisovat tento zakázaný způsob lovu na internetu. Rybářský řád stanovuje povolené způsoby lovu, kterými lze na vodách pstruhových lovit. Metoda "bagr" mezi nimi není.??? Takže podle tohoto člena (pravdě podobně)z vedení ČRS Pelhřimov tam přijedu z bagrem a pustím se do lovu a nebo si z nás dělá pr..srandu,protože tímto způsobem(když byly potoky narvaný lipanama) chytalo.Prostě se kalila voda a ryby,kterých tam tenkrát bylo,no prostě moc, braly jako blbý.Protože potok či řeka byla plná rybího žrádla.V dnešní době je to o něčem úplně jiném.Pokud nevychytáme granuláče duháky a siveny,které nám do našich krásných vod na zahájení nasadí, tak tam najede parta volavek,vyder a kormoránů(vše chráněno) a my máme zase ho....vn.Takže příteli z lovu pstruhů metodou bagr se vůbec nevzrušuj,protože pokud do našich krásných potoků MO nic nedá tak tam opravdu nic nebude a metoda BAGR bude bezpředmětná. Kruci, nějak jsem se zapotil ale doufám,že ti je to jasné. S pozdravem Petr Ch.


Nový příspěvek
nick
 
předmět
 
email (neveřejné)    
text
    
452-1osm  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.