aktualizováno: 06.04.2024 23:51:46

Český rybářský svaz - mistní organizace Pelhřimov

Závodníci

BUŘIČ LUKÁŠ

Se závoděním začal na konci roku 2010 a pomalu se mezi závodníky rozkoukává. Lukášův velký zájem o rybaření a vše s tím související, ohromující znalost ryb a věk teprve 9 let. To vše je velká výzva do budoucna. Půjde ve stopách svého bráchy Tomáše?

BÍLKOVÁ KATEŘINA

K partě pelhřimovských závodníků se připojila na podzim roku 2011. Katka se poprvé objevila na tréninku na hřišti v Putimově. Zkusila si hodit na arenberg  a začala chodit pravidelně.

BUŘIČ TOMÁŠ

Tomáš se do závodění pustil s velkým nadšením v roce 2009. Baví ho nejenom rybolovná technika, ale také lov ryb udicí na plavanou. V lovu ryb dosáhl největšího úspěchu na Dětských rybářských závodech v Žirovnici 2009, kde vychytal skvělé 2. místo. V rybolovné technice na Poháru mládeže 2009 skončil na druhém místě v mladších žácích.Tomáš se snaží nevynechat jediný trénink a rybaření je jeho veliký koníček. V roce 2010 byl Tomáš členem vítezného družstva jihočechů na národním kole Zlaté udice v Ostravě. V jednotlivcích vybojoval 13. místo.

ZELENKOVÁ IVA

Nová tvář v řadách pelhřimovské rybolovné techniky. Iva je šikovná rybářka s velkým zájmem o závodění a chytání ryb.

TOMÍŠEK JAKUB

KŘÍŽEK ALEŠ

Aleš se k nám připojil konci roku 2011. Jeho talent byl objevenen v rybářském kroužku vedoucím p. Šenkýřem.

MASTNÝ JIŘÍ

Jirka rozšířil řady závodníků v roce 2008 a začal pilně trénovat. První úspěchy na sebe nedaly dlouho čekat. Na Mistrovství jihočeského kraje 2009 vyházel zlatou medaili za arenberg a celkové 2. místo v mladších žácích. Na halových závodech také dosahuje zajímavých výsledků. Jirka je nadějným závodníkem a neodmyslitelným členem pelhřimovské party závodníků.

NÁPRAVNÍK LUKÁŠ

Závodí od roku 2004. Nejprve se ukázal ve Zlaté udici, kde skončil v národním kole 2007 na celkovém 3. místě v kategorii žáků. Postupně se mu začínalo dařit také v rybolovném technice. Lukáš už získal bezpočet pohárů a medailí z národních soutěží. V roce 2008, 2009 a 2010 byl členem juniorské reprezentace ČR v rybolovné technice. Největšího úspěchu dosáhl na mistrovství světa 2010 ve Slovinsku. Zde získal zlatou za tým ČR a stříbrnou medaili za mušku dálku..
Příležitostně si za závodí i v chytání ryb.

GURGULOVÁ NATÁLKA

Naše nejmladší závodnice, která pomalu sbírá své první úspěchy. Daří se jí zejména na halových závodech. Na mistrovství jihočeského kraje v RT 2010 v Ústrašíně obsadila pěkné 3. místo v kategrii mladších žákyň.

VACULÍK FILIP

Zkušený závodník, který se poprvé objevil na tréninku už v roce 2006. Filip má doma mnoho pohárů, medailí a diplomů z nejrůznějších soutěží v rybolovné technice a lovu ryb. Mezi ty nejcenější patří určitě zlato za skish a stříbro za zátěž dálku na Mistrovství ČR v rybolovné technice 2009. Filip se také blýskl  celkovým 3. místem v národním kole Zlaté udice 2009.        V roce 2010 se Filipova sbírka medailí a pohárů stále rozrůstá. Mezi nejcenější úspěchy patří vítězství v národním kole Zlaté udice v kategorii žáků v roce 2010.

GEBAROVSKÝ JIŘÍ - trenér, vedoucí

V roce 2004 obnovil tradici rybolovné techniky a Zlaté udice v Pelhřimově a této činnosti se věnuje doposud. Přes velký nedostatek volného času se snaží dát rybolovné technice to nejlepší.

PAUL ZDENĚK - vedoucí, trenér

Trenování na závody a vedení rybářského kroužku se věnuje od roku 2003. Stará o vše kolem závodění a trénování pelhřimovských závodníků.